יציאה להרפתקה

יוצאים להרפתקה: הצטיידו במשקפת, עלו על הג'יפ ובואו אחרינו לקפיצה קטנה לאפריקה.
הידעתם: "תנין היאור הוא חיית הבר המסוכנת ביותר לבני אדם באפריקה, אחרי ההיפופוטם (היפופוטמים מסוגלים להרוג גם תנינים בוגרים)."

גדי מספר: "עם הזמן התרגלתי לראות קופים ובבונים מטפסים על מדרגות המרפסת שלי, וכמעט מדי יום גיליתי לטאות וכל מיני נחשים, כמו קוברות יורקות זוחלים לתוך הבית ומגיעים למשרד שלי." מה הייתם עושים אם הייתם מגלים קוף או נחש במרפסת הבית?
יצא לכם לקום בבוקר, לצחצח שיניים ובמקום לצאת לביה"ס או לעבודה, לחבוש כובע ולצאת לפגוש תנינים או לצפות בשועלים? האם הייתם פעם קרובים כל כך לחיה טורפת? גדי חוקר החיות היה. הוא עמד מול תנינים, טיפל בהם, צפה בשועלים וחקר חיות ואת כל זה הוא סיפר לעידו. בספר "תעלומת התנין השביעי" תגלו סיפורים מעניינים ומרתקים מעולמו של חוקר החיות וחלקם התרחשו במציאות. הספר חושף בפניכם את עולם הטבע ובעלי החיים. דרך סיפוריו של גדי, חוקר החיות, הוא מאפשר קפיצה קטנה לאפריקה, מבלי לצאת מהבית והצצה אל חוות תנינים באפריקה. אפריקה, היבשת המסתורית. חוויה שתחשוף בפניכם עוד כמה סודות מעולם החי. הוא ילווה אתכם לתוך הרפתקה מופלאה, יחשוף בפניכם את הפראיות והמסתורין של עולם הטבע ובעלי החיים.
במקום כרטיס טיסה ולארוז מזוודה, ספר שהוא הנאה, עם שוקו חם, בנוחות על הספה והספר בידכם, תצללו להרפתקה, תצעדו איתנו למסע, לטיול בעולם קצת אחר, מציאות אחרת, אמיתית, עולם הטבע המופלא. עולם מרהיב, מעורר את הדמיון, פלא אמיתי. דמיינו את החוויה, את הקולות, את הצלילים ואת מסתורי הטבע, התופעות המופלאות והקסומות שמתרחשות אי שם בעולם החיות.
עולם מורכב וקסום שמסתתר מאחורי המובן מאליו. מה מסתתר בעולמו של התנין שפגשנו בחמת גדר? מה מסתתר בעולמם של האנשים שמגדלים את התנינים? או בעולמם של חוקרי בעלי חיים? מי הם? חשיפה לפרטים המסתתרים מאחורי התרחשויות שהן חלק מחיינו. עולם עשיר, צבעוני, מעניין, מלווה בתופעות מרתקות, לא מוכרות, יוצאות דופן ועלילה קלילה ומשעשעת סביב הדמויות.
אז אם אתם רוצים לצאת להרפתקה בטבע, הצטיידו במשקפת, עלו על הג'יפ ובואו אחרינו. יחד עם גדי חוקר החיות המגניב, עם עידו, דניאלה ואלונה, מיד בדפים הראשונים תתחילו לצעוד אל תוך העולם המופלא. תכירו את התנינים המפחידים שהיוו סכנה אמיתית, את מאבקיו של גדי בתנינים וחיות מרתקות אחרות. חלק מהדברים המטורפים קרו לגדי באמת. גדי יספר לכם על תופעות טבע מרתקות, הרפתקאות מסעירות ורגעים מסמרי שיער ותיחשפו לפרטים מעניינים, מופלאים ומסקרנים שיפילו אתכם מהרגליים.
זהו אינו ספר רק לאוהבי חיות, זהו ספר על העולם שלנו, על מערכת יחסים מורכבת ומעניינת בין הטבע לאדם, על חיים מרתקים של חוקר חיות, על נקודות מבט שונות על התרחשויות בעולם, על שיחות משעשעות בין גדי, עידו, אחותו וחבריו. עולם טבע קסום. העולם שלנו, העולם האמיתי, המציאות, רק כזו שאנחנו לא מכירים. הנאה משותפת להורים ולילדים.
הספר מעורר את הדמיון, את הרצון לדעת ולחקור, הוא קולח, חוויתי, משלב עלילה משעשעת ודמויות להזדהות איתם. עם הפנקייקים המעולים של גדי חוקר החיות, שוקו ועוגיות, תתרווחו על הספה עם הספר ותצללו לעולם אחר של טבע, תנינים ואפריקה.
ואם במקרה אתם מתכננים נסיעה לחמת גדר? אל תשכחו כובע, בקבוק מים, קרם הגנה, נעליים נוחות ואת הספר "תעלומת התנין השביעי, מסיפוריו של חוקר חיות" הוא יכין אתכם למפגש ויספר לכם עוד כמה דברים על התנינים המשתזפים בשמש.