תקנון
הגדרת תנאי השימוש והרכישה באתר Yeladims.com , בעת רכישת מוצרים בין הלקוח לבין מפעילי האתר. התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה הסכם בין המוכר והלקוח.

הרכישה
האתר מאפשר ללקוחות קנייה של המוצר באמצעות האינטרנט. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי או עד שיעודכן אחרת. על הרוכש באתר להיות בן 18 שנים ומעלה. מפעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתם.
בעת הרכישה עליך להזין את הפרטים הנדרשים: שם פרטי ושם משפחה, כתובת ברורה ומלאה, דוא"ל ומספר טלפון בבירור וכן לציין את אופן האספקה שבחרת באופן ברור.
במידה וההזמנה לא נקלטה מסיבה כלשהי, יקשה עלינו לספק את המוצר. אם לאחר כשבוע וחצי לא עודכנתם לגבי אספקה, מומלץ ליצור קשר בדוא"ל yeladimsy@gmail.com על מנת לוודא קבלת ההזמנה.

מחירים
המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ.המוכר רשאי לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

דמי טיפול ומשלוח
בהתאם למחיר ההזמנה וסוג המשלוח כמפורט בעמוד המשלוחים.
המוכר רשאי לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

החזרות וביטולים ואחריות
על פי החוק, צרכן אינו זכאי לקבל החזר כספי לאחר ביטול עסקה לרכישת ספר. הסיבה לכך הנה שזכות הביטול לא חלה על מוצרים שניתן להקליט, לשעתק, לשכפל ובמידה והמוצר אינו ארוז באריזה הרמטית (שרינק למשל). מאחר והמוצרים מהאתר אינם מגיעים באריזה הרמטית, לא ניתן לקבל החזר כספי לאחר ביטול עיסקה.
במקרה והספר פגום ברמה שלא מאפשרת שימוש בו (עמודים חסרים), על הלקוח לדווח מיד עם קבלת המוצר , והוא רשאי להחליף את הספר, או לבטל את העסקה ולקבל את מלוא התמורה ששילם. התנאי לכך הוא כי הקונה יבדוק את הספר מייד לאחר הרכישה ויודיע למוכר מייד על הפגם. אחריות המוכר לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה. ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה. כל האמור בנוגע לביטול עסקה יחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. המוכר לא יטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

אספקה והובלת המוצר
המוכר יעשה מאמץ לספק את המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 21 ימי עסקים. המוצר ישלח ללקוח באופן השילוח שאותו בחר הלקוח בעת הרכישה.
המוכר לא יהיה אחראי לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתו – כדוגמת אירועי כוח עליון או תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

הגבלת פרטיות
מפעילי האתר וכן גורמי משנה נוספים הפועלים מטעם המוכר בהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאים להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף. מפעילי האתר נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת המוכר ו/או הנובעים מכוח עליון, לא יהיו מפעילי האתר או המוכר אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
אנחנו לא נוהגים לשלוח דיוור בתדירות גבוהה אך לעיתים מיידעים לגבי מוצרים או מבצעים. באישור "שלח" יש משום הסכמה למפעילי האתר או למי מטעמה לעשות שימוש במידע זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים באתר. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של האתר צרו קשר במייל: yeladimsy@gmail.com.

קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של המוכר ומפעילי האתר.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם המוכר ומפעילי האתר.
השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך. מפעילי האתר והמוכר אינם מתחייבים שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות.

שאלות ובירורים
לבירורים ולשאלות ניתן לפנות לדוא"ל yeladimsy@gmail.com